Batteri til Nikon EN-EL19, 3.7V, 1200mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1200mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6837269915230 |
| Merke | Batteri til Nikon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Nikon EN-EL19 3.7V 1200mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Nikon EN-EL19, 3.7V, 1200mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1200mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6837269915230 |
| Merke | Batteri til Nikon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Nikon EN-EL19 3.7V 1200mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Nikon COOLPIX S2900
Nikon CoolPix S2600
Nikon Coolpix S100
Nikon Coolpix S2500
Nikon Coolpix S2550
Nikon Coolpix S2700
Nikon Coolpix S2750
Nikon Coolpix S2800
Nikon Coolpix S3100
Nikon Coolpix S32
Nikon Coolpix S3200
Nikon Coolpix S33
Nikon Coolpix S3300
Nikon Coolpix S3400
Nikon Coolpix S3500
Nikon Coolpix S4100
Nikon Coolpix S4150
Nikon Coolpix S4200
Nikon Coolpix S4300
Nikon Coolpix S4400
Nikon Coolpix S5200
Nikon Coolpix S6400
Nikon Coolpix S6500
Nikon Coolpix S6600
Nikon Coolpix S6900
Nikon Coolpix S7000


